Akuvox C312A

 

صفحه نمایش لمسی داخلی صوتی آیفون تحت شبکه اکووکس akuvox C312 با قابلیت ارتباط بین طبقات، تماس با پنل بیرونی، نمایشگر وضعیت، پشتیبانی از POE , بلوتوث و WIFI . منبع تغذیه ورودی پنل میتواند ازطریق POE تامین شود. 

 

 

 

 جمع و جور و شیک 


در دنیای خانه های هوشمند یکی از نگرانی ها عمومی طراحان داخلی ظاهر آیفون است. این پنل زیبا نیاز به مخفی کردن ندارد. این پنل زیبا را در هر نقطه از خانه رویای خود نصب کنید قطعا بر زیبا آن می افزاید. کیفیت بالا این محصول و ظاهر متفاوت آن شما را جذب خواهد کرد.

در تمام نقاط خانه با هم در ارتباط باشید

از طریق پنل داخلی C312 اکووکس شما به راحتی می توانید با استقرار پنل های کنترل در بخش های مختلف خانه به راحتی پاسخگوی درخواست های تماس باشید. این امکان وجود دارد تا شما از طریق تنظیمات آیفون تحت شبکه akuvox به راحتی پاسخگوی تماس را در هر نقطه از خانه باشید.

نرم افزار قدرتمند آیفون تحت شبکه اکووکس akuvox

یکی از نشانه های قدرت آیفون های تحت شبکه، نرم افار مدیریت و انتقال صدا و تصویر آنهاست. در این میان آیفون های تحت شبکه اگر بدرستی از SIP پشتیبانی کنند میتوانند امکانات خیلی خوبی را در اختیار مصرف کننده قرار دهند. نرم افزار آیفون تحت شبکه اکووکس Akuvox بسیار پر قدرت است. شما به راحتی می توانید درخواست های تماس از طریق پنل بیرونی را به پنل های مختلف در خانه حتی بین مجتمع های مختلف انتقال دهید.

نصب آسان و دوست داشتنی


با استفاده از براکت دیواری آیفون تحت شبکه akuvox ، شما می توانید به راحتی پس از نصب براکت بر روی دیوار، سیم های آیفون را به پنل متصل کرده و آن را بر روی براکت نصب کنید.