مورگر؛ برای طراحان و سازندگان

Moorger for designers and builders

تمامی پروژه های ویلایی شخصی، مجتمع آپارتمانی، برج های مسکونی و تجاری و اداری همگی می توانند هوشمند شوند.!

آیا طراحی همه پروژه های معماری یکسان است؟

به هیچ وجه.! ما در مورگر همیشه تلاش میکنیم تا بهترین ایده ها را بر اساس جدیدترین تغییرات تکنولوژی، و محصولات جدید در اختیار مالکین یا مهندسین معماری قرار میدهیم تا یک خانه هوشمند واقعی را در بهترین حالت ممکن اجرا کنید. با تجهیزات MOORGER شما می توانید تمامی سیستم های روشنایی (روشنایی هایی با ویژگی تغییر رنگ یا RGB، لامپ یا هالوژن های دیمیبل که امکان تنظیم شدت نور را دارند و روشنایی هایی خاموش و روشن می شوند)، سیستم سرمایش و گرمایش (فان کوئل ها، داکت اسپلیت، سیستم گرمایش از کف، کولر های آبی، رادیاتور، پکیج، اسپلیت هایی دارای ریموت IR) ، پرده های برقی یا کرکره های امنیتی (پرده هایی با موتور بالارو یا کنار رو)، اتصال تمامی لوازم خانگی مانند چایی ساز، قهوه ساز و ... ، به این ترتیب شما هر نوع ویژِگی را می توانید بعنوان یک ایده در خانه هوشمند خود استفاده کنید.

تیم مشاوره و طراحی ما در مورگر این ایده ها را در جلسات مشاوره بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

آیا کل پروژه ای را باید هوشمند است؟

این یک تفکر اشتباه است. گنجاندن دستگاه های هوشمند برای تمامی بخش های خانه شاید نیاز نباشد. بهترین راه برای انتخاب پرکاربردترین محصول در یک خانه هوشمند خیلی آسان است. البته زمانی که نیازمندی در زمان بهره برداری مشخص شده باشد. امروز جاروبرقی هوشمند، دوربین های نظارتی، قفل های امنیتی و .... همگی بخشی از تجیهزات هوشمند در یک خانه هوشمند هستند. اینکه ایا با همگی آنها در یک خانه هوشمند نیاز است یا خیر بهترین سوالی که قبل از انتخاب آنها باید داشته باشد.

خانه هوشمند الزاما خانه ای نیست که تمامی تجیهزات هوشمند آن با هم سازگار باشند. یک خانه هوشمند واقعی زمانی هوشمند است که امکان تعامل بین تجهیزات مختلف در خانه را بدون دخالت ما برقرار کند. با استفاده از MOORGER سیستم روشنایی و پرده های برقی بطور خودکار با هم در تعامل خواهند بود. این شما مشخص کنید که لوکس مورد علاقه شما در خانه چقدر است کافیست. تعامل و تنظیم شدت نور در خانه بر عهده خانه هوشمند مورگر خواهد بود. یا بعنوان مثال زمانی که سیستم ابیاری باغچه ویلایی شما بطور خودکار راس یک ساعت مشخص ابیاری را انجام می دهد یک اتوماسیون خودکار است، اما زمانی که قدرت تشخیص وضعیت اب و هوا را داشته باشد و در روزهای بارانی این کار اشتباه (ابیاری در روز بارانی) را انجام ندهد یک رفتار هوشمند خواهد بود.

پس می توانیم به این جمع بندی برسیم که الزاما همه ویژگی های خانه هوشمند در همه خانه ها مشابه نیست.

یک پروژه هوشمند منحصر به فرد اما مطابق با سرمایه گذاری خود راه اندازی کنید.

پس می توانیم به این جمع بندی برسیم که الزاما همه ویژگی های خانه هوشمند در همه خانه ها مشابه نیست. سیستم ماژولار مورگر MOORGER با پشتیبانی از پروتکل های با سیم و بی سیم این امکان را به مالکین و طراحان می دهد تا بر اساس بودجه تعیین شده در یک خانه، هوشمندسازی را اجرا کنند. مشتری این امکان را خواهد داشت که در هر زمان بر اساس بودجه بعدی توسعه ویژگی های خانه هوشمند را افزایش دهد. در واقع سازندگان و طراحان می توانند یک بسته ابتدایی را خانه های ساخته شده خود اجرا کنند و مالکین خانه های این امکان را دارند که بر اساس سبک زندگی خود هر نوع توسعه ای در خانه بدون نیاز به تخریب در زیرساخت خانه اجرا کنند.

مزیت اصلی محصولات MOORGER سازگاری با پلتفرم TUYA است. اینکه تمامی تجهیزات مورگر با نرم افزار smartlife or tuya سازگار است این قابلیت را ایجاد می کند که بتوانید در یک خانه از پروتکل های بی سیم خانگی WiFi ، Zigbee و بلوتوث استفاده کنید. مولتی پروتکل بودن این پلتفرم امکان سازگاری برندهای مختلف را فراهم میکند.

از دیگر ویژگی های استفاده از کلید های هوشمند مورگر سری کریستال یا پیانو این است که شما مشابه همین کلید های هوشمند، کلید های سنتی با قیمت پایننتر را هم خواهید داشت. به این ترتیب شما می توانید با حفظ ظاهر یکپارچه در تجهیزات استفاده شده در خانه، یک طراحی بهینه یا بر اساس نیاز را در خانه هوشمند خود انجام دهید. به این ترتیب که اگر شما در یکی از اتاق های خانه نیاز به کلید هوشمند نداشته باشید، می توانید ست سنتی یا غیر هوشمند همان کلید را انتخاب کنید و برای یکپارچه سازی ظاهری شما یک تنوع کامل از پریزهای سنتی را در کنار کلید های در دور سری محصولات مورگر در اختیار دارید.

دریافت المان ها

کتابخانه طراحی CAD تمامی تجهیزات بطور رایگان در اختیار شما خواهد بود.

در زمان طراحی پروژه های خود می توانید فایل طراحی با ابعاد واقعی تمامی تجیهزات مورگر را داشته باشید. اکنون می توانید کی چیدمان درست و واقعی را انجام دهید و بر اساس چیدمان را طراحی خود، جانمایی درست و واقعی را انجام دهید.
در هر زمان شما می توانید از تیم طراحی ما برای انجام این کار کمک بگیرید.